Podstawy słupa

Podstawy słupa  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Podstawy słupa regulowane z prętem

  Podstawy słupa z prętem żebrowym przeznaczonym do zatapiania w betonie. Wyposażone w regulację rozstawu ramion dla różnej szerokości drewnianych słupów. Dylatacja z podłożem zapobiega procesom degradacji drewna.

 • Podstawy słupa regulowane z blachą

  Podstawy słupa wyposażone w regulację rozstawu ramion dla różnej szerokości drewnianych słupów oraz podstawę z blachy 4,0 mm umożliwiającą montaż do powierzchni betonowej za pomocą kotew i śrub do betonu. Dylatacja z podłożem zapobiega procesom degradacji drewna.

 • Podstawy słupa stałe

  Podstawy słupa z prętem żebrowym przeznaczonym do zatapiania w betonie. Dylatacja z podłożem zapobiega procesom degradacji drewna.

 • Podstawy słupa stałe lekkie

  Podstawy słupa z prętem żebrowym przeznaczonym do zatapiania w betonie. Dylatacja z podłożem zapobiega procesom degradacji drewna. Podstawy "PUL" są lżejszą alternatywą do podstaw słupa stałych "PU". Przeznaczone do lżejszych konstrukcji. Dobra relacja cena-jakość.

 • Podstawy słupa stałe z zygzakiem

  Podstawy słupa z prętem żebrowym przeznaczonym do zatapiania w betonie. Drewniany słup opiera się na “zygzaku“ i nie ma bezpośredniego kontaktu z podłożem podstawy. Rozwiązanie zapewnia dobrą wentylację oraz zapobiega degradacji drewna.

 • Podstawy słupa szerokie

  Podstawy słupa z prętem żebrowym przeznaczonym do zatapiania w betonie. Dylatacja z podłożem zapobiega procesom degradacji drewna. Zwiększona szerokość podstawy umożliwia przenoszenie większych obciążeń. Dodatkowa perforacja otworami Fi 5 mm stwarza wszechstronne możliwości kotwienia drewnianych słupów za pomocą wkrętów lub gwoździ anchor. Rozwiązanie korzystnie wpływa na czas oraz jakość prac montażowych.

 • Podstawy słupa typu ''L''

  Podstawy słupa z prętem żebrowym przeznaczonym do zatapiania w betonie. Dylatacja z podłożem zapobiega procesom degradacji drewna.

 • Podstawy słupa wpuszczane

  Podstawa słupa z prętem żebrowym przeznaczonym do zatapiania w betonie. Dylatacja z podłożem zapobiega procesom degradacji drewna. Element mocowany w przekroju kantówki i skręcany za pomocą długich śrub na przelot, wpływa na estetykę i wysoką sztywność wykonanego połączenia.

 • Podstawy słupa typu ''U''

  Podstawy słupa typ „U” ułatwiają i przyśpieszają montaż drewnianych słupów do betonowego podłoża za pomocą śrub lub kotew do betonu. Dostępne w wielu rozmiarach odpowiednich dla szerokości mocowanych słupów.

 • Podstawy słupa typu „U” lekkie

  Podstawy słupa typ „U” ułatwiają i przyśpieszają montaż drewnianych słupów do betonowego podłoża za pomocą śrub lub kotew do betonu. Podstawy słupa typ „U” lekkie są węższe i stanowią dobrą alternatywę do klasycznych podstaw typu “ U”. Przeznaczone do lżejszych konstrukcji. Dobra relacja cena-jakość.

 • Podstawy słupa typu „U” z zygzakiem

  Podstawy słupa typ „U” z zygzakiem ułatwiają i przyśpieszają montaż drewnianych słupów do betonowego podłoża za pomocą śrub lub kotew do betonu. Drewniany słup opiera się na “zygzaku“ i nie ma bezpośredniego kontaktu z podłożem podstawy. Rozwiązanie zapewnia dobrą wentylację oraz zapobiega degradacji drewna.

 • Podstawy słupa przykręcane Połówka

  Podstawa słupa w wersji połówka zdecydowanie ułatwia I przyśpiesza montaż drewnianych słupów do betonowego podłoża za pomocą śrub lub kotw do betonu. Produkt stosowany w komplecie 2 sztuk umożliwia osadzenie słupa o dowolnym lub niestandardowym przekroju.Słup nie ma bezpośredniego kontaktu z podłożem podstawy. Rozwiązanie zapewnia dobrą wentylację oraz zapobiega degradacji drewna.

 • Podstawy słupa typu ''TT''

  Podstawy słupa typ „TT” ułatwiają i przyśpieszają montaż drewnianych słupów do betonowego podłoża za pomocą śrub lub kotew do betonu. Dostępne w wielu rozmiarach odpowiednich dla szerokości mocowanych słupów.

 • Podstawy słupa typu „H”

  Podstawy słupa typ „H” ułatwiają i przyśpieszają montaż drewnianych słupów do betonowego podłoża. Zapewnia odpowiednią dylatację drewna od podłoża.

 • Podstawy słupa regulowane z gwintem

  Podstawy słupa z prętem gwintowanym umożliwiają estetyczny montaż drewnianych słupów balkonów, altan i zadaszeń. Szeroki zakres regulacji wysokości. Wprowadzony do słupa pręt zwiększa stabilności konstrukcji. Dylatacja z podłożem zapobiega procesom degradacji drewna.

 • Podstawy słupa regulowane w pionie

  Podstawa słupa regulowana w pionie pozwala na łatwy montaż słupów drewnianych. Dzięki zastosowaniu ruchomej nakrętki z łatwością dostosujesz odpowiednią wysokość słupa. Szeroka nakrętka zapewnia dylatację słupa od podłoża, co zapobiega procesom degradacji drewna.

 • Podstawy słupa wbijane

  Podstawy słupa – palisady do kotwienia drewnianych słupów bezpośrednio w ziemi. Wiele rozmiarów pozwala na montaż w różnego rodzaju konstrukcjach np. pergoli.

 • Podstawy słupa wbijane typu „L”

  Podstawy słupa – palisady do kotwienia drewnianych słupów bezpośrednio w ziemi. Wersja z mocowaniem słupa "L" przeznaczona jest do montażu w lekkich konstrukcjach np.pergoli gdzie nie ma możliwości zastosowania palisady o standardowym przekroju kwadratowym.

 • Podstawy słupa wbijane z regulacją

  Podstawy słupa – palisady do kotwienia drewnianych słupów bezpośrednio w ziemi. Wyposażone w regulację rozstawu ramion dla różnej szerokości drewnianych słupów.

 • Podstawy słupa wbijane okrągłe

  Podstawy słupa – palisady o przekroju okrągłym do kotwienia drewnianych słupów bezpośrednio w ziemi. Wiele rozmiarów pozwala na montaż w różnego rodzaju konstrukcjach np. huśtawkach.

 • Podstawy słupa wbijane do lamp ogrodowych

  Podstawy słupa – palisady do kotwienia lamp ogrodowych i gniazd elektrycznych bezpośrednio w ziemi. Wersja z płytą montażową w kształcie osmiokąta wyposażona jest w szereg podłużnych otworów umożliwiających montaż elementów o podstawach okrągłych lub kwadratowych. W szpicu podstawy znajduje się specjalny otwór do wyprowadzenia przewodów elektrycznych.

 • Podstawy słupa przykręcane okrągłe

  Produkt zdecydowanie ułatwia i przyśpiesza montaż drewnianych słupów o przekroju okrągłym do betonowego podłoża za pomocą śrub lub kotew do betonu.

 • Podstawy słupa przykręcane

  Produkt zdecydowanie ułatwia i przyśpiesza montaż drewnianych słupów do betonowego podłoża za pomocą śrub lub kotew do betonu.

 • Podstawy słupa profil

  Podstawa słupa przeznaczona do montażu słupków ogrodzeniowych do betonowego podłoża za pomocą śrub lub kotew do betonu. Dedykowana do słupka o profilu 50x30mm.

 • Fundamenty śrubowe typu "O"

  Fundamenty śrubowe typu „O” służą do mocowania elementów o przekroju okrągłym np. parasoli, suszarek ogrodowych i innych przedmiotów wymagających szybkiego i łatwego montażu w różnych miejscach. W zestawie znajduje się 5 tulei redukcyjnych (24mm, 36mm, 42mm, 50mm, 60mm) w zależności od przekroju mocowanego słupa. Ostry grot ułatwia wkręcanie fundamentu do ziemi o różnych gatunkach. Produkty można stosować wielokrotnie.

 • Fundamenty śrubowe typu "U"

  Fundamenty śrubowe typu „U” służą do mocowania elementów o przekroju kwadratowym wymagających szybkiego i łatwego montażu w różnych miejscach np. punktów sezonowej gastronomii. Ostry grot ułatwia wkręcanie fundamentu do ziemi o różnych gatunkach. Produkty można stosować wielokrotnie. Fundament typu „U” nie posiada w zestawie pręta mocującego.

 • Kotwy wkręcane do ziemi

  Przeznaczona do kotwienia w ziemi elementów uniemożliwiających montaż podstawy słupa, na przykład gdy drewniany słup nie spoczywa na ziemi prostopadle. Ze względu na oczko przeznaczone na śrubę może być też stosowana jako element do mocowania odciągów z lin.