Wkręty i gwoździe

Wkręty i gwoździe  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Wkręt ciesielski z główką talerzową

  Przeznaczone do łączenia drewnianych konstrukcji np. więźby dachowej, altan i innych.

  Szeroki przekrój rozmiarów umożliwia dopasowanie odpowiedniego wkrętu do używanego przekroju drewna. Posiadają specjalne ostrze na swoim grocie dzięki czemu nie jest konieczne wcześniejsze nawiercanie materiału. Znajdujący się w górnej części frez zmniejsza moment dokręcenia wkrętu oraz wpływa na lepszy docisk talerzowej główki do drewna. Gniazdo TX zapewnia lepsze  przeniesienie momentu obrotowego i pracę z większymi obrotami. Wkręty w ofercie MARK posiadają znak CE.

 • Wkręt ciesielski z główką stożkową

  Przeznaczone do łączenia drewnianych konstrukcji np. więźby dachowej, altan i innych.

  Szeroki przekrój rozmiarów umożliwia dopasowanie odpowiedniego wkrętu do używanego przekroju drewna. Posiadają specjalne ostrze na swoim grocie dzięki czemu nie jest konieczne wcześniejsze nawiercanie materiału. Znajdujący się w górnej części frez zmniejsza moment dokręcenia wkrętu oraz wpływa na lepszy docisk stożkowej główki do drewna. Gniazdo TX zapewnia lepsze  przeniesienie momentu obrotowego i pracę z większymi obrotami. Wkręty w ofercie MARK posiadają znak CE.

 • Wkręty ogrodowe z główką talerzową

  Przeznaczone do mocowania podstaw słupa .Specjalny trzon pod łbem zapewnia dobre dopasowanie i docisk okucia do drewna .

 • Wkręty do drewna z łbem sześciokątnym

  Przeznaczone do mocowanie podstaw słupa ,kątowników i innych metalowych łączników do drewna . Zaleca się przed montażem wstępne nawiercenie otworu.

 • Wkręty tarasowe nierdzewne A4

  Przeznaczone do montażu desek tarasowych i elewacyjnych do drewnianych legarów w miejscach szczególnie narażonych na agresywne warunki atmosferyczne. Wykonanie ze stali nierdzewnej A4 wpływa na podwyższoną odporność antykorozyjną. Posiadają specjalne ostrze na swoim grocie zmniejszające moment wkręcenia nawet do twardego drewna. Znajdujący się w górnej części frez ułatwia dokręcenie wkrętu oraz wpływa na estetyczne zagłębienie główki w podłożu.

 • Wkręty do złącz ciesielskich

  Przeznaczone do mocowania łączników do drewna takich jak kątowniki lub płytki perforowane. Specjalny trzon pod łbem zapewnia dobre dopasowanie i docisk okucia do drewna. Dodatkowym atutem jest możliwość demontażu przykręconych wkrętów i okuć jeśli konieczna jest modernizacja konstrukcji.

 • Gwoździe anchor

  Zalecane przy mocowaniu złącz ciesielskich. Stożek centrujący zapewnia odpowiedni docisk łączników do drewna. Specjalne karbowanie zapobiega wyciąganiu gwoździ z drewna. Aby uzyskać połączenie objęte Europejską Oceną Techniczną należy stosować gwoździe Anchor rekomendowane przez MARK oraz ITB.

 • Kotwy Pierścieniowe

  Przeznaczone do połączeń z betonem. Rekomendowane przy kotwieniu podstaw słupa lub ciężkich kątowników przy łączeniu drewno-beton oraz innych elementów takich jak bariery, kratownice, maszyny.