Wsporniki

Wsporniki  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Wsporniki stalowe

  Popularne wsporniki stosowane do mocowania półek garażowych, magazynków na lekkie produkty i nie tylko. Długie wzmocnienie przetłoczeniem zwiększa ich odporność na odginanie.

 • Wsporniki stalowe małe

  Wsporniki o zmniejszonym wymiarze przeznaczone do wzmacniania lekkich, wewnętrznych konstrukcji mebli oraz półek . Często stosowane przy wyposażaniu spiżarni, garaży i innych pomieszczeń w budynkach gospodarczych.

 • Wsprniki stalowe wzmacniane

  Wsporniki przeznaczone do mocowania półek na, których mogą spoczywać cięższe rzeczy. Przekątne wzmocnienie zwiększa wytrzymałość na odginanie.

 • Wsporniki stalowe ozdobne

  Wsporniki o dekoracyjnym kształcie przeznaczone do mocowania półek w pomieszczeniach w których konieczne jest zachowanie odpowiedniej formy estetycznej. Przekątne wzmocnienie w kształcie ornamentu idealnie pasuje do wnętrz wykonanych w stylu rustykalnym.

 • Wsporniki stalowe z zygzakiem

  Wspornik stalowy z przekątnym wzmocnieniem w kształcie ornamentu wygiętego w zygzak. Przeznaczone do mocowania półek.

 • Wsporniki stalowe składane

  Wsporniki przeznaczone do montażu drewnianych blatów. Konstrukcja wspornika na zawiasie umożliwia składanie lub rozkładanie półki. Posiada zabezpieczenie przed samoczynnym złożeniem. Używane często przy ladach sklepowych ze względu na ograniczone miejsce lub konieczność blokowania dostępu do stanowiska pracy.

 • Wspornik stalowy składany z blokadą

  Solidne wsporniki przeznaczone do montażu drewnianych blatów. Konstrukcja wspornika na zawiasie umożliwia składanie lub rozkładanie półki. Posiada zabezpieczenie przed samoczynnym złożeniem wyposażone w dodatkowy zatrzask na sprężynie. Używane często przy ladach sklepowych ze względu na ograniczone miejsce lub konieczność blokowania dostępu do stanowiska pracy. Nośność blatu 100kg przy użyciu 2 wsporników oddalonych od siebie 600mm oraz zastosowaniu zamocowań do odpowiedniego typu ściany.

 • Niewidzialne półki na książkę

  Niewidzialna półką na książkę to designerski i oryginalny element wyposażenia każdego mieszkania. Przez specjalną konstrukcję tego wspornika po montażu i umieszczeniu książek półka jest całkowicie zamaskowana. Książki sprawiają wrażenie spoczywających w powietrzu, dodatkowym atutem jest fakt, że na półkę nie siada kurz.