GWARANCJA JAKOŚCI

Łączniki do drewna MK posiadają Europejską Ocenę Techniczną. Spełniają wszelkie standardy, wymagania wytrzymałościowe oraz bezpieczeństwa regulowane przez prawo budowlane państw Unii Europejskiej. Zastosowanie odpowiedniego łącznika w konstrukcji drewnianej uzależnione jest od wielkości konstrukcji, geometrii połączeń i kierunku obciążenia. Aby uzyskać połączenie objęte oceną techniczną należy stosować gwoździe karbowane anchor zapobiegające wyciąganiu z drewna, zalecane przez Instytut Techniki Budowlanej.

Pierwsza aprobata techniczna na produkty szyldowane znakiem MK została przyznana firmie w 2005 roku. Przyczyną do wystąpienie o wniosek było ciągłe zwiększanie sprzedaży oraz idea wprowadzania na rynek produktów wysokiej jakości, spełniających normy bezpieczeństwa regulowane przez prawo budowlane RP.

Systematyczny rozwój oferty produktów oraz rozpoczęcie współpracy z klientami z Słowacji i Czech był bodźcem do uzyskania Europejskiej Oceny Technicznej, która została wydana firmie 4 stycznia 2017 roku.

EUROPEJSKA OCENA TECHNICZNA ETA16/0935