System ozdobny MARK

System ozdobny MARK W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • SD Kątowniki z przetłoczeniem

  Ozdobne kątowniki z przetłoczeniem zaprojektowane z niezwykłą dbałością o estetykę. Znajdują zastosowanie w miejscach, w których priorytetowe są walory dekoracyjne. Malowane czarnym lakierem proszkowym.

 • SD Kątowniki łącznikowe

  Ozdobne kątowniki łącznikowe zaprojektowane z niezwykłą dbałością o estetykę. Znajdują zastosowanie w miejscach, w których priorytetowe są walory dekoracyjne. Rekomendowane do lżejszych konstrukcji. Szereg przemyślanych otworów na śrubę zamkową, wkręty i kotwy stwarzają wszechstronne możliwości montażu. Malowane czarnym lakierem proszkowym.

 • SD Łączniki płaskie

  Ozdobne łączniki płaskie zaprojektowane z niezwykłą dbałością o estetykę. Znajdują zastosowanie w miejscach, w których priorytetowe są walory dekoracyjne. Malowane czarnym lakierem proszkowym. Przeznaczone do połączeń płaskich przy użyciu śrub zamkowych, wkrętów, kotw lub szpilek gwintowanych.

 • SD Łącznik typu ''T''

  Ozdobne łączniki płaskie zaprojektowane z niezwykłą dbałością o estetykę. Znajdują zastosowanie w miejscach, w których priorytetowe są walory dekoracyjne. Malowane czarnym lakierem proszkowym. Przeznaczone do połączeń płaskich.

 • SD Zawias ozdobny

  Ozdobne zawiasy zaprojektowane z niezwykłą dbałością o estetykę. Znajdują zastosowanie w miejscach, w których priorytetowe są walory dekoracyjne. Malowane czarnym lakierem proszkowym.

 • SD Narożnik ozdobny

  Ozdobne narożniki zaprojektowane z niezwykłą dbałością o estetykę. Znajdują zastosowanie w miejscach, w których priorytetowe są walory dekoracyjne. Malowane czarnym lakierem proszkowym. Znacznie ułatwiają prace stolarskie, pełniąc również rolę dekoracyjną.