Podstawy słupa

Podstawy słupa  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Podstawa słupa regulowana z prętem

  Podstawy słupa z prętem żebrowym przeznaczonym do zatapiania w betonie. Wyposażone w regulację rozstawu ramion dla różnej szerokości drewnianych słupów. Dylatacja z podłożem zapobiega procesom degradacji drewna.

 • Podstawa słupa regulowana z blachą

  Podstawy słupa wyposażone w regulację rozstawu ramion dla różnej szerokości drewnianych słupów oraz podstawę z blachy 4,0 mm umożliwiającą montaż do powierzchni betonowej za pomocą kotew i śrub do betonu. Dylatacja z podłożem zapobiega procesom degradacji drewna.

 • Podstawa słupa stała

  Podstawy słupa z prętem żebrowym przeznaczonym do zatapiania w betonie. Dylatacja z podłożem zapobiega procesom degradacji drewna.

 • Podstawa słupa typu ''L''

  Podstawy słupa z prętem żebrowym przeznaczonym do zatapiania w betonie. Dylatacja z podłożem zapobiega procesom degradacji drewna.

 • Podstawy słupa wpuszczane

  Podstawa słupa z prętem żebrowym przeznaczonym do zatapiania w betonie. Dylatacja z podłożem zapobiega procesom degradacji drewna. Element mocowany w przekroju kantówki i skręcany za pomocą długich śrub na przelot, wpływa na estetykę i wysoką sztywność wykonanego połączenia.

 • Podstawa słupa typu ''U''

  Podstawy słupa typ „U” ułatwiają i przyśpieszają montaż drewnianych słupów do betonowego podłoża za pomocą śrub lub kotew do betonu. Dostępne w wielu rozmiarach odpowiednich dla szerokości mocowanych słupów.

 • Podstawa słupa typu ''TT''

  Podstawy słupa typ „TT” ułatwiają i przyśpieszają montaż drewnianych słupów do betonowego podłoża za pomocą śrub lub kotew do betonu. Dostępne w wielu rozmiarach odpowiednich dla szerokości mocowanych słupów.

 • Podstawa słupa regulowana z gwintem

  Podstawy słupa z prętem gwintowanym umożliwiają estetyczny montaż drewnianych słupów balkonów, altan i zadaszeń. Szeroki zakres regulacji wysokości. Wprowadzony do słupa pręt zwiększa stabilności konstrukcji. Dylatacja z podłożem zapobiega procesom degradacji drewna.

 • Podstawa słupa wbijana

  Podstawy słupa – palisady do kotwienia drewnianych słupów bezpośrednio w ziemi. Wiele rozmiarów pozwala na montaż w różnego rodzaju konstrukcjach np. pergoli.

 • Podstawa słupa wbijana z regulacją

  Podstawy słupa – palisady do kotwienia drewnianych słupów bezpośrednio w ziemi. Wyposażone w regulację rozstawu ramion dla różnej szerokości drewnianych słupów.

 • Podstawa słupa wbijana okrągła

  Podstawy słupa – palisady o przekroju okrągłym do kotwienia drewnianych słupów bezpośrednio w ziemi. Wiele rozmiarów pozwala na montaż w różnego rodzaju konstrukcjach np. huśtawkach.

 • Podstawa słupa przykręcana okrągła

  Produkt zdecydowanie ułatwia i przyśpiesza montaż drewnianych słupów o przekroju okrągłym do betonowego podłoża za pomocą śrub lub kotew do betonu.

 • Podstawa słupa przykręcana

  Produkt zdecydowanie ułatwia i przyśpiesza montaż drewnianych słupów do betonowego podłoża za pomocą śrub lub kotew do betonu.

 • Podstawy słupa profil

  Podstawa słupa przeznaczona do montażu słupków ogrodzeniowych do betonowego podłoża za pomocą śrub lub kotew do betonu. Dedykowana do słupka o profilu 50x30mm.

 • Fundament śrubowy typ "O"

  Fundamenty śrubowe typu „O” służą do mocowania elementów o przekroju okrągłym np. parasoli, suszarek ogrodowych i innych przedmiotów wymagających szybkiego i łatwego montażu w różnych miejscach. W zestawie znajduje się 5 tulei redukcyjnych (24mm, 36mm, 42mm, 50mm, 60mm) w zależności od przekroju mocowanego słupa. Ostry grot ułatwia wkręcanie fundamentu do ziemi o różnych gatunkach. Produkty można stosować wielokrotnie.

 • Fundament śrubowy typ "U"

  Fundamenty śrubowe typu „U” służą do mocowania elementów o przekroju kwadratowym wymagających szybkiego i łatwego montażu w różnych miejscach np. punktów sezonowej gastronomii. Ostry grot ułatwia wkręcanie fundamentu do ziemi o różnych gatunkach. Produkty można stosować wielokrotnie. Fundament typu „U” nie posiada w zestawie pręta mocującego.

 • Kotwa wkręcana do ziemi

  Przeznaczona do kotwienia w ziemi elementów uniemożliwiających montaż podstawy słupa, na przykład gdy drewniany słup nie spoczywa na ziemi prostopadle. Ze względu na oczko przeznaczone na śrubę może być też stosowana jako element do mocowania odciągów z lin.